Nasza Logistyka
Nasza Logistyka


Soki Pij Kurkumę wyciskamy metodą cold-press - łączymy z sobą rośliny o silnych właściwościach przeciwzapalnych, rezygnując z dodatków, czy ulepszaczy, a wszystko to w szklanej butelce, na której wypalamy etykiety ;) 

Cold-press to po polsku tłoczenie na zimno, dzięki któremu większość prozdrowotnych substancji przedostaje się do soku w odróżnieniu od produktów pasteryzowanych. W tym drugim procesie kluczowa jest wysoka temperatura, która konserwuje ogólnodostępne soki kosztem wytrącenia z nich większości zdrowych związków.

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, którzy dwa-trzy razy w tygodniu przysyłają do nas świeże surowce. Kilogramy roślin zamieniamy w intensywnie pachnący sok z kurkumy i innych składników o pięknym pomarańczowo-złotym kolorze. 

Chcemy dostarczać wartościowy produkt, który stanie się częścią zdrowej diety bogatej w witaminy, minerały i cenne antyoksydanty. A ponieważ sami wiemy, jak czasochłonne i kłopotliwe jest samodzielne wyciskanie soku z kłącza kurkumy i imbiru, chętnie Cię w tym wyręczamy i dostarczamy w Twoje ręce nasz eliksir zdrowia w trzech wariantach smakowych!

Naturalny sok z kurkumy sprzedajemy w szklanych butelkach o pojemności 700 ml, tak aby każda z nich starczała dokładnie na tydzień bez konieczności częstszego zamawiania i wyrzucania kolejnych plastikowych opakowań po szotach na odporność. Szklane butelki wysyłamy w pudełkach fasonowych z tektury i zaklejamy je pakową taśmą papierową, dzięki czemu całość nadaje się do recyklingu. Bliski jest nam ruch less-waste, dlatego jako młodzi przedsiębiorcy chcemy nie tylko promować zdrowy tryb życia, ale również działać z szacunkiem dla natury i rozsądkiem wobec środowiska.

Wysyłanie przesyłek ze szklanymi butelkami było na początku swego rodzaju wyzwaniem. Kilka zniszczonych paczek zmotywowało nas do znalezienia bezpiecznego rozwiązania. Dzisiaj nie wysyłamy najtaniej tylko najbezpieczniej i mamy pewność, że nasze równie ciężkie co delikatne paczki dotrą do Ciebie bez szwanku w przeciągu dwóch dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl